BEN DE GÜZELİM!

Ben de güzelim beni de yayınlayın diyorsanız; fotoğrafınızı gönderin, ister isminiz ile ister anonim olarak yayınlayalım.

Fotoğraflarınızı bize blog üzerinden aşağıdaki iletişim kutusunu doldurarak ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz Twitter ya da Mail üzerinden de ulaştırabilirsiniz.

Şartlar:

  • Fotoğraf kesinlikle çekilen kişinin izniyle paylaşılmalı. Mümkünse herkesin fotoğrafını kendisinin göndermesini tercih ederiz.
  • Fotoğraf yetişkin içerik içermemeli. (Meme hadi bir nebze de, açık genital bölge pek kabul görmüyor.)
  • Gönderirken yayınlanmasını isteyeceğiniz şekilde isminizi ya da twitter adınızı belirtiniz. Hangi şekilde yayınlanmasını isterseniz, o şekilde yayınlanır. İstenirse anonim olarak da yayınlanabilir.
  • Fotoğraf sahibi adına en az bir iletişim adresi (mail, telefon, twitter, facebook vs.) belirtin. Aksi halde gelen “bu benim sevgilim, sil bunu” suçlamalarına cevap vermek zorlaşıyor. İletişim bilgileri -kesinlikle- paylaşılmaz.
  • Fotoğraftaki kişi “çocuk” olmamalı. Yetişkin içerik barındırmadığımız için 18 yaş sınırımız yok, fakat bu durum Posta’nın “En Güzel Çocuklar” köşesine döneceğimizi göstermiyor.
  • En önemli şart ise: Fotoğraftaki hatun mutlaka güzel olmalı. Aşırı bakımlı olması bazen yetmeyebiliyor; ve hatta bazen geri dahi tepebiliyor. Güzel hatun sabah uyandığı haliyle de güzeldir, ama siz yine de o kadar abartmayın.

Fotoğrafınızı buradan göndermek için; bir resim sağlayıcıya  (örn: imgur, tinypic) yükledikten sonra linkini formun ilgili yerine kopyalayarak bize ulaştırınız.

Fotoğrafınız ve (isteğe bağlı olarak) adınız gönderide bu şekilde paylaşılacaktır:örnek2@cokguzelvar

Not: Fotoğraf gönderdiğiniz halde yayınlanmazsa, yeterince güzel bulunmamışsınız demektir. Merak etmeyin; kimseye “bu bize fotoğrafını gönderdi ama yayınlamadık, çirkinmiş” demiyoruz. Ama yayınlamıyoruz da, sanki siz hiç göndermemişsiniz gibi yapıyoruz. Sorarsanız nezaketen “gelmedi, arada kaynamıştır, çok yoğunluk var” falan diyoruz. Sizi de kırmak istemiyoruz ama her isteyeni de buraya koyamayız.

Özetle; Lütfen yayınlanmadı diye sövmeyin.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s